Každý z nás môže mať svoj domov spestrený krásnymi kvetmi. Nie každý z nás má na to ale čas, energiu či vedomosti. Práve preto sme tu my - aby sme vám s tým pomohli.

Profesionálne pestovať kvety sme začali už v roku 2005. Vzhľadom na to, že na južnom Slovensku je starostlivosť o kvety dlhoročnou tradíciou, i nás to prirodzene chytilo. Dopomohla k tomu náklonnosť k estetike a kráse.

V súčasnosti sa venujeme pestovaniu rôznych druhov. V hlavnej letnej sezóne sú to najmä petúnie, surfínie, muškáty či lobélie. Počas jesene pokračujeme so sirôtkami, sedmokráskami i chryzantémami. To však ani zďaleka nepokrýva celú našu ponuku. Tú si môžete pozrieť v tejto časti.

Naše kvety pestujeme v štyroch veľkých fóliovníkoch, z toho jeden prevádzkujeme celoročne. Oproti veľkým firmám máme výhodu v tom, že sa staráme o celý proces - od výberu kvetináčov a zeminy cez dopĺňanie živín, zalievanie a presádzanie až po predaj. Do tohto procesu sa zapájame ako rodina všetci - od tých najmenších vnúčat až po prastarých rodičov.

Doteraz sme naše kvety predávali hlavne na miestnom trhu, kde si naši zákazníci mohli prísť kvety kúpiť osobne. Keďže tu môžeme stretnúť len časť z vás, rozhodli sme sa ísť s kožou na trh a založiť elektronický obchod. S predávaním na trhu samozrejme nekončíme, ale takto vám budeme môcť kvety doručiť priamo až k vám domov.

Ako vlastne fungujeme? Na tejto stránke si jednoducho vyberte typ kvetín a zvoľte veľkosť kvetináča. Následne si v ľubovoľnom poradí vyberte konkrétne kvetiny. Odošlite objednávku a my sa už postaráme o to, aby ste vaše kvetiny dostali bez akýchkoľvek ďalších starostí.

Každý deň pracujeme na tom, aby ste v našej ponuke našli vždy tie najkrajšie a najzdravšie kvety. A veríme, že sa nám to darí. Nebojte sa nás teda vyskúšať a vytvoriť si svoj vlastný kvetináč.

rodina Zajičkových